До уваги педагогічних працівників навчальних закладів м. Львова!
Запрошуємо до участі в Програмі активних, творчих та цікавих педагогів! Кожен педагог м. Львова може бути учасником Програми «Успішний педагог». Прийом документів для участі у Програмі проводиться до 1 жовтня 2017 року. Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації Програми висуває педагогічна рада навчального закладу, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента на отримання грошової винагороди.
Претендент презентує свою роботу на конференції навчального закладу, участь в якій беруть учні, вчителі, батьки, а також члени комісії. Шляхом відкритого голосування конференція обирає претендента/претендентів на участь в Програмі.
Претендент на отримання грошової винагороди подає в управління освіти департаменту гуманітарної політики на розгляд комісії під час проведення другого етапу такі документи:
1. Витяг з протоколу загальних зборів (конференції) колективу навчального закладу про вибір претендента/претендентів від навчального закладу для участі у другому етапі.
2. Аналітичні матеріали, підписані головою загальних зборів (конференції) колективу навчального закладу та педагогом-претендентом, а також лист-відгук про роботу педагога-претендента від: адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громади, учнівської громади.
Після конкурсного відбору матеріалів учасники проходять співбесіду з членами комісії.
Порядок визначення переможців у рамках реалізації Програми "Успішний педагог" на 2017 рік
Нагородження переможців у рамках реалізації Програми "Успішний педагог"
26 грудня 2016 року, о 12.30 год. у приміщенні Великої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться урочисте нагородження переможців навчальних закладів м. Львова у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2016 рік
СПИСОК
переможців навчальних закладів м. Львова у рамках
реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2016 рік,
які відзначаються грошовою винагородою
Загальноосвітні навчальні заклади
1. Бадзо Марія Іванівна - вчитель математики Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка
2. Бешко Галина Олексіївна - вчитель зарубіжної літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7
3. Білінська Марія Михайлівна - вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“
4. Боднар Мар’яна Степанівна - вчитель фізики Львівської спеціалізованої школи “Надія“
5. Борис Наталія Омелянівна - вчитель трудового навчання спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66
6. Будзінська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу садка - школи “Малюк“
7. Бунь Наталія Миколаївна - вчитель хімії та основ здоров'я середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка
8. Галайко Галина Юріївна - вчитель фізики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 70
9. Гальвіцька Олена Леонідівна - вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 ім. М. Конопницької
10. Гарматій Оксана Ярославівна - вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I ступенів № 53
11. Гвоздик Наталія Ігорівна - вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня “Джерельце“
12. Гевало Галина Іванівна - вчитель математики середньої загальноосвітньої школи № 60
13. Гончарук Ірина Євгенівна - вчитель біології навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Галицька“
14. Грудень Ірина Ігорівна - вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 98
15. Дмитрах Галина Михайлівна - вчитель початкових класів спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66
16. Дулюк Оксана Валеріївна - вчитель початкових класів загальноосвітньої школи “Дивосвіт“
17. Жарська Оксана Василівна - вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу “Школа I ступеня - гімназія “Гроно“
18. Жук Оксана Яківна - вчитель фізичної культури Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка
19. Іванець Надія Ярославівна - вчитель математики Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3
20. Іванова Олена Сергіївна - вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 91
21. Копач Оксана Яромирівна - вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 62
22. Лазурак Надія Володимирівна - вчитель трудового навчання загальноосвітньої школи I-III ступенів № 78
23. Лакоцька Мирослава Петрівна - вчитель початкових класів комунального навчально-виховного комплексу “Школа - садок № 94“
24. Луцишин Наталія Володимирівна - вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої школи “Надія“
25. Мартиник Тетяна Вікторівна - вчитель географії та біології Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 ім. Івана та Іллі Кокорудзів
26. Махінько Ольга Кіровна - вчитель трудового навчання середньої загальноосвітньої школи № 77
27. Мельник Христина Іванівна - вчитель англійської мови Львівської середньої загальноосвітньої школи I-II ступенів “Школа радості “
28. Наконечна Наталія Степанівна - вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи - інтернату № 2
29. Окрепка Наталія Миколаївна - вчитель географії Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7
30. Олексин Лілія Тадеївна - вчитель хімії Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
31. Павич Ірина Несторівна - вчитель образотворчого мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 51 ім. Івана Франка
32. Пантелейчук Світлана Валеріївна - вчитель української мови та літератури спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66
33. Панько Галина Павлівна - вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 I-III ступенів
34. Петровська Наталія Володимирівна - педагог-організатор Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка
35. Петрунів Микола Іванович - вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
36. Ренчка Наталія Богданівна - вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня “Джерельце“
37. Ріпей Ярослава Володимирівна - вчитель фізики та астрономії навчально-виховного комплексу “Інженерно-економічна школа - Львівський економічний ліцей“
38. Розбицький Микола Леонтійович - вчитель фізики та інформатики Львівського навчально–виховного комплексу ім. В. Симоненка “Спеціалізована школа I ступеня - гімназія“
39. Романів Наталія Борисівна - вчитель історії та права навчально- виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“
40. Сидор Оксана Зеновіївна - вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»
41. Сухоцька Зоряна Богданівна - вчитель історії та правознавства Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка
42. Теличин Ігор Михайлович - вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
43. Толочко Наталія Тадеївна - вчитель біології та хімії Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 I-III ступенів
44. Феляк Петро Андрійович - вчитель фізичної культури навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“
45. Ферій Наталія Василівна - вчитель історії Львівської спеціалізованої школи I-III ступенів № 69
46. Хараху Сергій Олександрович - вчитель Захисту Вітчизни Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка
47. Черній Олександр Васильович - вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 47
48. Чміль Наталія Михайлівна - вчитель української мови та літератури навчально - виховного комплексу “Школа I ступеня - гімназія “Гроно“
49. Чуйко Галина Михайлівна - вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Симоненка “Спеціалізована школа I ступеня - гімназія“
50. Яйко Наталія Іванівна - вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 27
Дошкільні навчальні заклади
1. Грицко Оксана Степанівна - вихователь дошкільного навчального закладу «Барвінок»
2. Дрівко Оксана Степанівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 38
3. Качмарик Галина Іванівна - вихователь Львівського навчально - виховного комплексу “Малюк“
4. Кінаш Мар’яна Олексіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 88
5. Короходкіна Ганна Іванівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 134
6. Кузіна Оксана Тадеївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 132
7. Кузьо Галина Романівна - музичний керівник дошкільного навчального закладу № 2
8. Малюта Ірина Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 67
9. Міркевич Інна Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 167
10. Могінська Інна Василівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 154
11. Наконечна Олена Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 121
12. Ридванська Любов Петрівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 67
13. Сабадаш Оксана Миронівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 105
14. Стовпченко Олена Олексіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 52
15. Франкевич Олена Анатоліївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 94
16. Цюпка Галина Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 37
17. Штойко Анастасія Віталіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 165
Позашкільні навчальні заклади
1. Лань Оксана Богданівна - керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району
2. Потапова Оксана Іванівна - керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району
Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголошує конкурс на участь у Програмі
«Успішний педагог» на 2016 рік
З метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів та покращення якості надання освітніх послуг відповідно до ухвали Львівської міської ради від 26.05.2016 № 518 «Про затвердження Програми «Успішний педагог» на 2016 рік» та рішення виконавчого комітету від 24.06.2016 № 492 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2016 рік», управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголошує конкурс на участь у Програмі «Успішний педагог» на 2016 рік (надалі-Програма).
Метою Програми є підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, виховній, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах м. Львова.
Учасниками Програми можуть бути всі педагоги загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів м. Львова.
Реалізація Програми відбувається у три етапи.
Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації Програми висуває педагогічна рада навчального закладу.
Відповідно до рішення педагогічної ради адміністрація навчального закладу аналізує педагогічну діяльність претендента/претендентів і готує узагальнюючі матеріали про його/їх роботу для розгляду на загальних зборах (конференції) колективу навчального закладу.
Претенденти презентують свою роботу на загальних зборах (конференції) колективу, а також на сайтах навчальних закладів.
Після поданих пропозицій претендентів навчальними закладамикомісія, яку створює директор департаменту гуманітарної політики,опрацьовує подані матеріали претендентів, керуючись критеріями оцінювання претендентів та проводить очне знайомство (співбесіду) з претендентами на переможця.Остаточне рішення комісія приймає після проходження очного знайомства з претендентом на переможця Програми«Успішний педагог».
Прийом документів для участі у Програмі проводиться до 30 вересня 2016 року в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради згідно Порядку визначення переможців у рамках реалізації зазначеної Програми.
Відповідно до Програми 100 кращих педагогів м. Львова отримають грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн.(без врахування оподаткування).
Перелік претендентів, що подали документи для участі в другому етапі Програми «Успішний вчитель на 2015-2016 роки» тут
Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради повідомляє, що 28.10.2015 у соціальних мережах розміщено інформацію про те, що громада м.Львова запрошується до обговорення 54 кандидатів на перемогу у програмі «Успішний вчитель».
На участь у ІІ етапі програми «Успішний вчитель» подали документи 60 претендентів від навчальних закладів, з них конкурсною комісією визнано кандидатами на перемогу 54 вчителя. До 04.11.2015 громада міста може подати свої зауваження чи думки щодо цих кандидатів.
Висловити зауваження, пропозиції чи думки можна зателефоном: 2546068. Контактна особа: Ольга Браницька.
Вик.:Н.Демкович
тел.:254-60-83
Перелік Претендентів, що подали документи для участі в реалізації Програми «Успішний вчитель на 2015-2016 роки» тут
Склад конкурсної комісії з визначення переможців Програми «Успішний вчитель» на 2015-2016 роки» тут
Коментарi