В основу стратегічних напрямів управління покладено взаємодію між системою освіти та зовнішнім середовищем, узгодження інтересів і запитів обох сторін, максимальне залучення всіх сфер життя міста до вирішення завдань освіти, врахування європейських вимірів сучасної освіти, перехід до державно-громадського управління. Серед ключових завдань — розвиток шкільних бібліотек, відкриття додаткових груп у садочках, комп’ютеризація шкіл, вдосконалення та розвиток навчального процесу.

Основні завдання Управління освіти

1. Реалізація державної політики у галузі освіти та виховання.

2. Аналіз стану освіти у місті, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання стратегічних напрямків освіти.

3. Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти.

4. Контрольза дотриманням законодавства у галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними навчальними закладами усіх типів і форм власності м. Львова.

5. Навчально-методичне керівництво та інспектування навчальних закладів комунальної форми власності, організація їх фінансового забезпечення та зміцнення їх матеріальної бази; координація діяльності навчальних закладів, а також навчальних закладів інших форм власності.

6. Участь у проведенні атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності.

7. Сприяння розвитку самоврядуванняу загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах.

8. Комплектування навчальних закладів педагогічними працівниками,в тому числі керівними кадрами; вдосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

9. Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному процесі навчальних закладів міста.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 02 Квітня 2018

Цей сайт безкоштовний!